°C

Wybór wojewody – komentarze

Władysław Dajczak
 

Ponowne powołanie Władysława Dajczaka na stanowisko wojewody lubuskiego krytycznie oceniane przez polityków lokalnej opozycji. PiS broni decyzji premiera i nie szczędzi słów uznania pod adresem nowego-starego wojewody.

 

– Znam wojewodę od wielu lat, bardzo dobrze w poprzedniej kadencji mi się z nim współpracowało – mówił dziś w Lubuskim Forum Radia Zachód Piotr Barczak z PiS:

Sebastian Ciemnoczołowski z Platformy Obywatelskiej – Koalicji Obywatelskiej na stanowisku wojewody widziałby inne osoby:

– Po ludzku gratuluję wojewodzie, a politycznie jest to obłuda polityczna – mówił Bogusław Wontor z SLD:

Czesław Fiedorowicz z PSL również uważa, że Władysław Dajczak powinien pozostać w Sejmie. Negatywnie oceniał też dotychczasową współpracę wojewody z lubuskim Sejmikiem:

Eneasz Gawora komentując obsadzenie funkcji wojewody przywołał komentarz posła Konfederacji Krystiana Kamińskiego umieszczony w mediach społecznościowych:

Doradca wojewody Kazimierz Łatwiński zauważał, wojewoda startując w wyborach parlamentarnych poddał się weryfikacji wyborców:

Nasi goście rozmawiali też dziś m.in. o sytuacji na Bliskim Wschodzie po dzisiejszym oświadczeniu Iranu, którzy przyznał się do zestrzelenia ukraińskiego samolotu pasażerskiego. W katastrofie, przypomnijmy, zginęło 176 osób.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku