°C

Naucz się obsługi generatora wniosków

pixabay
 

Skąd wziąć pieniądze na realizację swoich projektów oraz jak napisać wniosek o dofinansowanie i złożyć go prawidłowo za pośrednictwem generatora wniosków? M.in. tego będzie się można dowiedzieć na szkoleniach dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, jakie organizuje w tym miesiącu samorząd województwa lubuskiego.

Spotkania dla NGO-sów odbędą się w Słubicach, Babimoście, we Wschowie i Międzyrzeczu. „To kontynuacja tego, co robiliśmy jeszcze w zeszłym roku” – podkreśla Ewelina Hajłasz z Urzędu Marszałkowskiego:

 

Jak zaznacza Bogusław Zaraza z wydziału spraw społecznych lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego, elektroniczny generator wniosków ułatwi sięganie po fundusze unijne oraz współpracę urzędników z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

– Trzeba się jednak nauczyć jego obsługi, stąd właśnie tego typu szkolenia – dodaje:

 

Dodajmy, że pierwsze dwa szkolenia – w Słubicach i Babimoście – odbędą się 14 i 15 stycznia, a następne dwa w kolejnym tygodniu.

Szczegółowe informacje na ten temat na stronie internetowej lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego: www.lubuskie.pl

 

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku