°C

M.Buszkiewicz: Biedroń ma szansę w wyborach prezydenckich

Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik
 

Robert Biedroń kandydatem lewicy na prezydenta RP. Zdaniem Macieja Buszkiewicza, szefa miejskich struktur SLD w Gorzowie, to dobry kandydat, który ma szansę powalczyć w drugiej turze o prezydenturę:

Według sondażu zamówionego na zlecenie Lewicy, obecny prezydent Andrzej Duda zyskałby poparcie 45 procent respondentów, Małgorzata Kidawa-Błońska 25 procent , a 12 procent Robert Biedroń:

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa w źródłach w Lewicy, obecnie trwa kompletowanie sztabu Biedronia. Wiadomo, że na jego czele stanie posłanka związana z Wiosną, Hanna Gill-Piątek. Oficjalnie ma zostać ogłoszona szefową sztabu w sobotę. Nieoficjalnie wiadomo, że kampania Biedronia rozpocznie się 19 stycznia w Słupsku.

Cała rozmowa do wysłuchania na stronie Polskiego Radia Zachód.

Maciej Buszkiewicz

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku