°C

Stelmet zrobił to po raz 13. Tym razem pokonał Start

fot. Jacek Białogłowy
 

13 wygrana z rzędu Stelmetu Enei BC w Polskiej Lidze Koszykówki stała się faktem. Zielonogórzanie pokonali przed własną publicznością Start Lublin 100:93, chociaż w czwartej kwarcie nie popisali się.

Stelmet wygrał trzy pierwsze kwarty (I – 31:23, II – 32:25, III – 26:20) i wydawało się, że przystępując do ostatniej partii przy prowadzeniu 89:68 spokojnie postawi kropkę nad „i”. Tymczasem lublinianie zaczęli się niebezpiecznie zbliżać. Na 4 min do końca meczu nasi prowadzili tylko różnicą 10 punktów – 94:84, co pokazuje, że przez 6 minut czwartej kwarty zdobyli zaledwie 5 „oczek”…  Mało tego, chwilę później zrobiło się już tylko 94:88. Potem jednak trafili Joe Thomasson oraz Drew Gordon i przewaga zielonogórzan znów wzrosła do 10 punktów. Ostatecznie Stelmet wygrał 100:93, ale IV kwarta dla Startu – 25:11.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku