°C

Jak poszukiwany po pijanego przyjechał…

Fot. Lubuska Policja
 

Gorzowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Nie byłoby w tym pewnie nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że po jego auto przyjechał kolega- jak się okazało- poszukiwany przez mundurowych.

We wtorek gorzowska drogówka kontrolowała prędkość pojazdów na ulicy Niwickiej. Patrol zatrzymał 61-letniego kierowcę volkswagena, który jechał o prawie 50 km szybciej niż mógł.  Okazało się, że mężczyzna jest pijany i ma ponad promil alkoholu w organizmie. Na dodatek, nie posiadał uprawnień do kierowania. Mundurowi zabezpieczyli volkswagena, po odbiór którego 61-latek wezwał swojego o rok młodszego kolegę. Gdy mężczyzna zjawił się na miejscu, policjanci sprawdzili jego dane w systemie. Byli zaskoczeni, gdy ich oczom ukazał się komunikat o tym, że 60-latek jest poszukiwany. Został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Miejskiej.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku