°C

Stelmet: Szkoda porażki, ale jesteśmy dumni z tego, jak graliśmy

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Stelmetu przegrali w lidze VTB mecz z Lokomotivem Krasnodar 83-85, ale mogą być dumni ze swojej postawy. Mimo, że przegrywali już 12 punktami - odrobili straty i mieli szansę na wygraną.

Ostatni rzut Ludde Hakanssona nie wpadł do kosza rywali, ale i Szwed i reszta ekipy, a także trener Żan Tabak mówili po meczu, że są dumni, że udało im się ustać przeciwko tak silnemu zespołowi, jak Loko.

Tabak na konferencji stwierdził, że były mecze, w których jego ekipa wygrała, a on nie był zadowolony z gry. Dziś za to, mimo porażki, mówił o dumie, która wynikała z tego, że Stelmet fizycznie wytrzymał walkę z faworyzowanymi Rosjanami.

Mecz tutaj tymczasem ocenia dla nas Przemysław Zamojski:

Tak jak mówił Zamojski – Stelmet jedzie jutro na Śląsk, gdzie w poniedziałek zagra mecz w polskiej ekstraklasie z GTK Gliwice.

Mecz w poniedziałek o 17:30, a na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku