°C

Gorzów walczy o miano Świetlnej Stolicy Polski

FOT. B.Nowosielski
 

Trwa plebiscyt na Świetlną Stolicę Polski. Gorzów ponownie rywalizuje o to miano z innymi miastami w Polsce. Na etapie wojewódzkim - z Nową Solą, Babimostem, Wschową i Słubicami. Internauci poprzez głosowanie zdecydują, do których miast trafi sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 zł, który będzie wsparciem dla potrzebujących mieszkańców.

To kolejny raz, gdy Gorzów bierze udział w plebiscycie. Przypomnijmy w 2017 roku zwyciężaliśmy etap wojewódzki, dzięki czemu do Domu Pomocy Społecznej i do pięciu najbardziej potrzebujących gorzowskich rodzin trafił wówczas sprzęt AGD o wartości ponad 10 000 zł. Magistrat zaprasza gorzowian do głosowania. Link do gorzowskiej galerii: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/lubuskie/gorzow-wielkopolski/

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku