WKS Śląsk Wrocław wygrywa półfinał mistrzostw Polski U15

W Zielonej Górze zakończył się półfinałowy turniej nieoficjalnych mistrzostw Polski koszykarzy do lat 15. Wygrał WKS Śląsk Wrocław, który w finale pokonał BC SwissKrono Żary 64:59.

Mimo porażki trener żaran Radosław Barcz był zadowolony po spotkaniu ze swojego zespołu:

Trzecie miejsce w turnieju zajął UKS AK Komorów, który w spotkaniu o 3 miejsce pokonał SKM Zastal Zielona Góra 64-57. Trener zielonogórzan Bogusław Onufrowicz mimo dzisiejszej porażki też mówił o zadowoleniu:

Oba lubuskie zespoły awansowały do turnieju finałowego mistrzostw – ten rozegrany zostanie najprawdopodobniej w czerwcu przyszłego roku, na razie nie wiadomo, kto będzie gospodarzem imprezy.