°C

WKS Śląsk Wrocław wygrywa półfinał mistrzostw Polski U15

fot. Jacek Białogłowy
 

W Zielonej Górze zakończył się półfinałowy turniej nieoficjalnych mistrzostw Polski koszykarzy do lat 15. Wygrał WKS Śląsk Wrocław, który w finale pokonał BC SwissKrono Żary 64:59.

Mimo porażki trener żaran Radosław Barcz był zadowolony po spotkaniu ze swojego zespołu:

Trzecie miejsce w turnieju zajął UKS AK Komorów, który w spotkaniu o 3 miejsce pokonał SKM Zastal Zielona Góra 64-57. Trener zielonogórzan Bogusław Onufrowicz mimo dzisiejszej porażki też mówił o zadowoleniu:

Oba lubuskie zespoły awansowały do turnieju finałowego mistrzostw – ten rozegrany zostanie najprawdopodobniej w czerwcu przyszłego roku, na razie nie wiadomo, kto będzie gospodarzem imprezy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku