°C

Dotacja do wymiany starych pieców w gminie Wschowa

fot. Janusz Życzkowski
 

Wschowa opracowała program dotyczący poprawy stanu środowiska naturalnego na terenie gminy. Na ten cel w przyszłym roku przeznaczy 50 tysięcy złotych.

– Każdy z mieszkańców, który będzie chciał wymienić piec centralnego ogrzewania na ekologiczny, otrzyma połowę poniesionych kosztów – powiedział Aleksander Ziemek ze wschowskiego ratusza:

Wschowa zamierza także skorzystać z rządowego programu „Czyste powietrze”.Wschowa opracowała program dotyczący poprawy stanu środowiska naturalnego na terenie gminy. Na ten cel w przyszłym roku przeznaczy 50 tysięcy złotych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku