°C

Cud w hali CRS, a Koszar jak za najlepszych czasów!

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Stelmetu po niesamowitej końcówce pokonali Cmoki Mińsk w lidze VTB po dogrywce 102 - 96. Stelmet miał kilku bohaterów - znakomity mecz zagrał Drew Gordon(MVP meczu), punktowo długo nasz zespół trzymali w grze Ludde Hakansson i Jarosław Zyskowski. Ale kto wie, czy na największe słowa uznania nie zasługuje Łukasz Koszarek.

Jeden z dwóch pozostałych w Stelmecie zawodników z zeszłego sezonu(obok Zamojskiego) jest dziś zmiennikiem Ludde Hakanssona i w VTB gra po mniej więcej 15 minut w na mecz. 

Dziś zagrał przez ledwie 14 minut i 17 sekund, ale to, co zrobił miało wielki wpływ na wynik meczu.

W 36 minucie najpierw Koszar walnął tróję, a potem zagrał niewiarygodną wręcz akcje 2+1. Stelmet doskoczył do Cmoków na 4 punkty i już nie odpuścił choć wcześniej grał źle i miał nawet 13 punktów straty.

W każdym razie Koszar walnął jeszcze tróję na początku dogrywki, a Stelmet niesiony przez kibiców wygrał w końcu pasjonujące spotkanie. Brawo kapitan!

Oto, co mówił po meczu:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku