Takiego horroru dawno nie było. Stelmet wygrał po dogrywce ze Smokami z Mińska

J.Białogłowy

Koszykarze Stelmetu ENEI BC Zielona Góra przyprawili swoich kibiców o prawdziwą palpitację serca. Zielonogórzanie w lidze VTB walczyli z Tsmokami Mińsk i wygrali po dogrywce 102:96.

Stelmet nie grał dziś najlepiej. Goście – zajmujący ostatnie miejsce w tabeli – byli pewniejsi i przez wiekszą część meczu wydawało się, że Stelmet przegra. Po 35 minutach nasz zespół przegrywał 65:78 i wydawało się, że jest po meczu. Tymczasem w ostatnich minutach zielonogórzanie dokonali wręcz cudu – doprowadzili do remisu. Po 40 minutach było 84:84. O wszystkim zadecydowała dogrywka. W niej lepsi byli gospodarze, którzy ostatecznie wygrali różnicą sześciu punktów!