Olimpia wciąż niepokonana choć straciła dziś punkt

Olimpia Sulęcin wygrała 3-2 ze Stoczniowcem Gdańsk w 10 kolejce II ligi. Lider 4 grupy męczył się dzisiaj i stracił pierwszy punkt w sezonie.

Kiedy w 4 secie, przy prowadzeniu w całym meczu 2-1, Olimpia prowadziła 23-21 wydawało się, że zgarnie kolejne 3 punkty. Ale źle zagrała w końcówce seta, gdańszczanie wygrali go 27-25 i doszło do tiebreaka.

W nim też podopieczni Łukasza Chajca nie mieli łatwo. Przegrywali już 9-11. Po czasie dla Chajca jednak Olimpia zdominowała końcówkę seta, wyszła na prowadzenei 14-12 i za drugim meczbolem zakończyła seta 15-13 i spotkanie zwycięstwem 3-2.