°C

Szefowa komisariatu w Witnicy odwołana. Miała prowadzić po pijanemu

lubuska policja
 

Komendantka komisariatu policji w Witnicy odwołana. Kobieta miała w poniedziałek wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Funkcjonariuszka została zawieszona i trwa postępowanie dyscyplinarne – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z lubuskiej policji.

Była już komendantka nie została zatrzymana bezpośrednio na drodze, lecz funkcjonariusze zapukali do drzwi jej domu. Wcześniej otrzymali sygnał o aucie, którego kierowca może być nietrzeźwy, podano im również numery rejestracyjne pojazdu.

Podejrzewana jest w stopniu podinspektora. Służbę w policji rozpoczęła w 1998 r. w jednym z komisariatów w Gorzowie. W przeszłości była komendantką komisariatu w Kostrzynie nad Odrą, a także jednego z komisariatów w Gorzowie.Sprawa jest prowadzona pod nadzorem prokuratury.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku