°C

Akcja charytatywna dla Darka

Akcja dla Darka, plakat
 

Mieszkańcy Skwierzyny zachęcają do udziału w akcji charytatywnej na rzecz ciężko chorego mieszkańca Skwierzyny - Darka Mokrzyckiego.

 43-letni mężczyzna jest podopiecznym fundacji ,,Serce na dłoni”. Zdaniem prezesa tej organizacji, Ewy Zdrowowicz – Kulik, akcja charytatywna na rzecz Darka zrodziła się z potrzeby pomocy choremu człowiekowi:

 

W programie występy zespołów i grup tanecznych i wokalnych ze Skwierzyny i okolic. Będzie tęż wiejski stół oraz grillowanie, ciasta ,pierogi, bigos , grochówka. Jak zapewnia Ewa Zdrowowicz – Kulik atrakcji warto przyjść na tę imprezę ze względu na niezwykle ciekawy program:
 Patronami imprezy są : fundacja ,,Serce na dłoni”, burmistrz Skwierzyny oraz Rada Miasta. Akcja charytatywna na rzecz Darka rozpocznie się w sobotę w Skwierzyńskim Ośrodku Kultury przy ulicy Teatralnej o godzinie 16.00.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku