°C

Prokuratura o wypadku koło Ciborza

Fot. Artur Steciąg
 

Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie wszczęła śledztwo ws. wypadku, do którego doszło wczoraj rano niedaleko Ciborza. Zginęło w nim pięcioro młodych ludzi w wieku od 17 do 19 lat. Ich auto wypadło do pobliskiego akwenu.

– Jedna z hipotez brana pod uwagę zakłada, że w tym miejscu rano było ślisko, a kierowca jechał zbyt szybko – mówi prokurator Zbigniew Fąfera z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze:

Mieszkańcy okolicznych miejscowości wskazywali, że w miejscu, gdzie doszło do wypadku, nie było bariery energochłonnej. – Będziemy sprawdzać te informacje – dodaje prokurator:

W wypadku zginęły dwie 18-latki pochodzące z okolic Sulechowa w pow. zielonogórskim oraz dwóch 19-latków i 17-latek z gminy Skąpe w pow. świebodzińskim.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku