°C

Pożar w Hotelu Metalowiec

fot:E.Kobelak
 

Na drugim piętrze Hotelu Metalowiec wybuchł pożar. Na szczęście ani właściciele spalonego mieszkania, ani sąsiedzi nie ucierpieli w trakcie tego zdarzenia - komentuje Bartłomiej Mądry rzecznik gorzowskiej straży pożarnej.

Na miejsce pożaru, który mieszkańcy budynku zauważyli po godz. 20.00 wysłano siedem zastępów straży pożarnej – tłumaczy rzecznik strażaków. Bartłomiej Mądry dodaje, ze cały budynek został ewakuowany na czas całej akcji. Akcja gaszenia pomieszczeń została pomyślnie zakończona, a na miejscu pojawił się prezydent miasta Jacek Wójcicki, który wspólnie ze strażakami i przedstawicielami wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego gorzowskiego magistratu oceniali zniszczenia. Ustalane są również przyczyny pożaru. Ewakuowani mieszkańcy w związku z niską temperaturą na zewnątrz otrzymali schronienie w podstawionych przez miasto autobusach MZK. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku