°C

Obcokrajowiec próbował przekupić policjantów

Fto. KWP
 

W niedzielę pijany obywatel Ukrainy zatrzymany przez policyjny patrol próbował przekupić mundurowych.

Policjanci zostali skierowani przez oficera dyżurnego na stacje paliw przy ulicy Górczyńskiej, gdzie  miał przebywać obywatel Ukrainy, który spożywa alkohol. Faktycznie, kierujący toyotą próbował wyjechać ze paliw. Wtedy do kontroli zatrzymali do mundurowi.

Okazało się, że 35-letni mężczyzna ma w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna oświadczył, że mieszka na pobliskim osiedlu i chciałby się dogadać, zaoferował dwa tysiące złotych. Kiedy usłyszał odmowę, stał się agresywny. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj obywatel Ukrainy usłyszy zarzut udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu. Grozi mu za to do 10 lat więzienia. Mężczyzna odpowie również przed Sądem za jazdę po alkoholu.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku