°C

Trójka waleczna, Orlik spokojniejszy i wygrywa

fot. Jacek Białogłowy
 

UKS Trójka Nowa Sól wywalczył 1 punkt w meczu II ligi piłki ręcznej z SKS Orlik Brzeg. Po 60 minutach było bowiem remis 24-24, a w karnych nowosolanie przegrali 1-3.

Do 50 minuty meczu Trójka prowadziła, w 24 minucie było nawet 14-8, a na początku II części spotkania nowosolska drużyna wygrywała 18-13.

Potem jednak zaczął się chaos w ataku, podania do rywali i goście byli coraz bliżej Zespół z Brzegu, który przyjechał z ledwie 3 rezerwowymi, grał spokojnie, „nie podpalał się”, grał momentami wolno, ale był dużo skuteczniejszy.

Jeszcze w 50 minucie miejscowi prowadzili 23-22, ale do końca mecz zdobyli…tylko 1 bramkę. W tym czasie brakowało nowosolanom przebojowości, a momentami wydawało się, że odwagi.

Na 19 sekund przed końcem był remis 24-24 i piłkę miał zespół z Brzegu – nie zdobył gola i doszło do karnych.

W nich błysnął bramkarz gości, który obronił trzy pierwsze rzuty karne! Goście  w końcu wygrali w karnych 3-1 i zgarnęli dwa punkty, nowosolanom został tylko 1.

A po meczu rozmawialiśmy z:

Bronisławem Malym – trenerem UKS Trójka:

Michałem Piechem – trenerem Orlika:

Michałem Wysockim – jednym z graczy z Nowej Soli:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku