°C

60 lat minęło

fot. R.Rachlewicz
 

Na basenie gorzowskiej Słowianki odbyły się dzisiaj okolicznościowe imprezy związane z 60 leciem powstania sekcji piłki wodnej w miejscowym Stilonie, którego tradycje kultywuje obecny GKPW 59.

W trakcie obchodów rozegrano trzy mecze: rodzice – zawodnicy, mecz zawodników urodzonych w 2006 r. i młodszych GKPW 59 – Arkonia Szczecin oraz pojedynek byłych gorzowskich waterpolistów Stilon vs. CS-R. Na uroczystościach nie mogło zabraknąć twórcy gorzowskiego waterpolo Ryszarda Łuczaka, który tak wspomina pierwszy gorzowski kontakt z tą dyscypliną sportu.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku