°C

Gorzowski Gastronomik coraz lepszy

str. internet ZSG
 

Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie, w ciągu kilku lat z "zapyziałej" - jak mówili o tej szkole rodzice i młodzież - stał się jedną z najbardziej obleganych szkół w mieście.

Także w ogólnopolskich rankingach szkół branżowych, zajmuje wysokie pozycje. Szkoła od lat współpracuje i bierze udział w różnego rodzaju wymianach uczniowskich z innymi szkołami w Europie Zachodniej. To tam właśnie uczniowie poznają regionalną kuchnię i potrawy, uczą się je przyrządzać, podawać do stołu i obsługiwać gości hotelowych – mówi Małgorzata Ciechanowicz – Budny z Gastronomika:

Z taką ocenę zgadza się także Anna Ciupka nauczycielka w Gastronomiku:

Kilka dni temu w Słubicach, w ramach wspólnych polsko-niemieckich warsztatów pod hasłem Dialog, wymieniano doświadczenia z zakresu szkolnictwa branżowego, zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Gorzowski Gastronomik coraz lepszy Radio Zachód

Gorzowski Gastronomik coraz lepszy Radio Zachód

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku