°C

Szkolenie z obsługi nowego generatora wniosków

foto:pixabay
 

Od nowego roku lubuskie organizacje pozarządowe i przedstawiciele trzeciego sektora starający się o unijne dotacje będą musieli korzystać z nowego generatora wniosków.

To specjalna platforma cyfrowa, która ma ułatwić składanie wniosków, a przede wszystkim wyeliminować ewentualne błędy.

– Chcemy, aby nasi beneficjenci byli dobrze przygotowani do obsługi tego generatora, dlatego już teraz zapraszamy na specjalne szkolenia, jakie zorganizujemy dla wszystkich zainteresowanych w Gorzowie i Zielonej Górze – mówi Bogusław Zaraza z lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego:

 

Bogusław Zaraza podkreśla, że mimo iż nowe wzory wniosków dla przyszłych beneficjentów funduszy unijnych obowiązują już od kilku miesięcy, to jednak ubiegający się o dotacje nadal popełniają wiele błędów. Stąd m.in. decyzja o uruchomieniu elektronicznego generatora wniosków:

 

Dodajmy, że szkolenia z obsługi nowego generatora wniosków unijnych odbędą się w przyszłym tygodniu – we wtorek, 10 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze i dzień później, w środę 11 grudnia w Bibliotece Wojewódzkiej w Gorzowie.

Szczegółowe informacje na ten temat na stronie internetowej www.lubuskie.pl

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku