°C

Uczniowie SP nr 6 w Świebodzinie dają dobry przykład

Nakrętki
 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej numer 6 w Świebodzinie dają dobry przykład i zachęcają do pomocy innym. Od wielu lat zbierają nakrętki od butelek, a pieniądze zebrane z ich sprzedaży przeznaczane są na cele charytatywne.

Od dziś przed budynkiem szkoły pojawiło się specjalne miejsce, gdzie każdy chętny może włączyć się do tej zbiórki. Mowa o specjalnym pojemniku – metalowym sercu, które społecznie wykonali pracownicy Seco Warwick.

Uczniowie mówią, że pomaganie jest bardzo proste i nie wymaga dużego wysiłku:

Jolanta Ranosz, dyrektor świebodzińskiej podstawówki, cieszy się, że z inicjatywą pomagania wychodzą nie tylko dzieci, ale także ich rodzice:

Katarzyna Sawka, dyrektor marketingu firmy Seco Warwick, dodaje, że propozycja stworzenia ogólnodostępnego pojemnika na nakrętki spotkała się z pozytywnym odzewem wśród pracowników:

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku