°C

Nowe parkomaty i nowe opłaty w centrum

Fot. Radio Gorzów
 

Blisko 200 tysięcy złotych na zakup nowych parkomatów otrzymał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie. Nowoczesny sprzęt ma stanąć w centrum Gorzowa w 2020 roku.

– Przede wszystkim należy unowocześnić oprogramowanie parkomatów. Zakup specjalnego oprogramowania to koszt blisko 20 tysięcy złotych – mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR:

W wielu miastach Polski za parkowanie transakcji dokonać można kartą płatniczą. Czy nowe parkomaty w centrum miasta będą miały możliwość płatności bezgotówkowych?

2020 rok przyniesie także podwyżki za parkowanie w mieście. Wzrośnie i opłata za postój i za długoterminowe karty upoważniające do parkowania. – Nie będą to jednak duże podwyżki – uspokaja Włodzimierz Rój:

Przetarg na nowe parkomaty dla Gorzowa zostanie ogłoszony na początku 2020 roku.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku