°C

Świąteczna Zielona Góra – opinie

 

Zielonogórzanie oceniają świąteczne dekoracje w mieście. Akcja dekorowania Zielonej Góry rozpoczęła się w ubiegłym miesiącu, natomiast świąteczne elementy rozbłysną jutro podczas miejskich mikołajek.

W Polowym Studiu Radia Zielona Góra zapytaliśmy mieszkańców, co sądzą np. o kilkunastometrowej jodle, która stanęła na deptaku:

Włączanie świątecznych dekoracji rozpocznie się jutro o 16.00 na Placu Bohaterów. Stamtąd uczestnicy przejdą na deptak, gdzie o 16.30 zostanie włączone oświetlenie choinki. Odbędzie się też m.in. koncert zimowych piosenek i pastorałek.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku