°C

Stelmet się męczył, ale Polpharma pokonana

fot. Jacek Białogłowy
 

Stelmet ENEA BC Zielona Góra zagrał dziś przeciętny mecz, ale wygrał z Polpharmą Starogard Gdański 93-84.

Stelmet zaczął od mocnego uderzenia i błyskawicznie objął prowadzenie 11-2 po znakomitych zwłaszcza rzutach Gordona i…zadowolił się tym i pozwolił Polpharmie dogonić się.

W 8 minucie nagle zrobiło się 15-15 po wolnych Stokesa. Końcówka minimalnie dla gospodarzy i 23-19 po 10 minutach.

Początek II kwarty to znów mocne uderzenie Stelmetu, genialny Meier, który w 2 minuty zdobył 11 punktów i Stelmet w 16 minucie prowadzi 47-32. I znowu zbytnie rozluźnienie, nieskuteczność i do przerwy „tylko” 54-45.

Na początku 3 kwarty Stelmet uciekł na 15 punktów ale znów gdzieś uciekła skuteczność i goście zbliżyli się na 60-67. Końcówka z błędami z obu stron i prowadzenie po 30 minutach Stelmetu 74-64.

W IV kwarcie Stelmet niestety nadal grał słabiej niż zwykle, a przede wszystkim nie trafiał do kosza. No i w obronie było spor błędów. Polpharma zeszła już nawet na 74-78 na 5:31 przed końcem meczu.

Końcówka nerwowa, ale w końcu Stelmet wyszarpał wygraną 93-84.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku