°C

XII gala konkursu Zielona Góra Bez Barier

Fot. Danuiel Sawicki
 

Rozstrzygnięto konkurs architektoniczny oraz fotograficzny „Zielona Góra Bez Barier”. W tym roku wyróżniono pięć obiektów, natomiast nagrodzono aż sześciu autorów zdjęć.

To już XII edycja tego konkursu. Jak zaznacza Maria Miłuch, przewodnicząca społecznej rady ds. osób niepełnosprawnych, konkurs z roku na rok nabiera rozpędu:

Tomasz Dominiak zajął trzecie miejsce w kategorii fotograficznej:

Wioleta Haręźlak, dyrektor departamentu edukacji i spraw społecznych urzędu miasta Zielona Góra podkreśliła, że gala konkursowa odbywa się właśnie na cześć osób niepełnosprawnych:

W kategorii obiekt użyteczności publicznej wyróżniono budynek Zespołu Edukacyjnego nr 10 postawiony przez KTBS Zielona Góra, Centrum Usług Opiekuńczych Oraz centrum Rekreacyjno Kulturalne w Jeleniowie.

Wśród Obiektów Mieszkalnych wyróżniono budynek z ul. Zamkowej 4-6, natomiast w kategorii przestrzeń publiczna nagrodzono Filię Zielonogórskiego Ośrodek Kultury w Starym Kisielinia za park wokół ośrodka kultury.

Wśród fotografików wygrała Elżbieta Potocka, drugie miejsce zajęła Justyna Augustyniak, a trzecie Tomasz Dominiak.

Wyróżniono również prace Ewy Narkiewicz, Kamila Skrzypczyńskiego i Waldemara Pieńkowskiego.

 

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku