°C

Polskie tenisistki szlifują formę w Zielonej Górze. Duży turniej w 2020 roku?

pixabay
 

Kadra polskich tenisistek przebywa od kilku dni w Zielonej Górze. Polskie reprezentantki szykują się do występu w przyszłorocznym prestiżowym turnieju Fed Cup.

W szerokiej kadrze jest m. in. zielonogórzanka Martyna Kubka, która cieszy się, że zgrupowanie może się odbywać w Zielonej Górze.

Polskie tenisistki chwalą sobie obiekt zielonogórskiego CRS-u. Mówi kapitan reprezentacji Dawid Celt:

Marszałek województwa lubuskiego – Elżbieta Polak – u której gościła dziś kadra polskich tenisistek wspominała, że Ziemia Lubuska jest otwarta na organizację dużych imprez sportowych.

Niewykluczone, że za rok w listopadzie, Zielona Góra stanie się areną dużego międzynarodowego turnieju tenisowego pań. Szczegółów nie chciał jeszcze zdradzać prezes Polskiego Związku Tenisa Mirosław Skrzypczyński

O wizycie polskich tenisistek więcej w popołudniówce Radia Zachód po godzinie 15.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku