°C

Juniorzy podążają za seniorkami

fot. UKS Nowiny Wielkie
 

W poprzedni weekend w Insbrucku, a w miniony w Lake Placid rozegrano pierwsze zawody Pucharu Świata seniorów w saneczkarstwie na torach lodowych.

Po raz pierwszy od wielu lat na starcie zabrakło reprezentantów UKS Nowiny Wielkie. Nie oznacza to jednak, że w saneczkarzy i saneczkarek z tego klubu będzie brakowało w międzynarodowych zawodach mówi trener Jacek Zagozda.

Podczas pierwszych i drugich, w tym sezonie, zawodów juniorskiego Pucharu Świata, które odbyły się w Innsbrucku (Austria) dwójka juniorek (Nikola Domowicz, Dominika Piwkowska) zajęła miejsce 13 i 10, zaś juniorzy (Kacper Imiołek, Łukasz Maćkała) w sobotę zostali sklasyfikowani na 9, a w niedzielę na 7 pozycji.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku