°C

Jedyne przedszkole w gminie

Fot. Pixabay
 

Gruntowną modernizację przeszło przedszkole w Grabiku. To jedyna samodzielna, publiczna placówka przedszkolna w gminie wiejskiej Żary. Oczywistym jest, że w takiej gminie, która otacza miasto Żary, nie wszystkie przedszkolaki uczęszczają do tej palcówki, ze względów praktycznych.

– Mamy tę świadomość, więc staramy się by przedszkole w Grabiku nie ustępowało w żadnej mierze np. placówkom miejskim – tłumaczy Leszek Mrożek, wójt gminy Żary.

 

 

Dodajmy, że w innych miejscowościach gminy Żary działają przy siedmiu szkołach podstawowych, punkty przedszkolne, albo oddziały przedszkolne.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku