°C

Powstanie pracownia hemodynamiki

Fot. Piotr Kuśnierz
 

Już za kilka dni Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze rozpocznie budowę pracowni hemodynamiki, jest to miejsce o które lekarze zabiegali od dawna.

W pracowni natychmiastową pomoc otrzymają np. pacjenci po zawale, ale również pacjenci ze schorzeniami kończyn, mózgu I organów. Marek Działoszyńki, prezes zielonogórskiego Szpitala Uniwersyteckiego, mówi, że jest to bardzo ważna inwestycja dla placówki:

Szymon Jurga, kierownik Klinicznego Oddziału Neurologii, mówi, że taka pracownia wpłynie na szybszy powrót do zdrowia pacjentów oraz poprawi jakość ich leczenia:

Paweł Jesionowski, kierownik Klinicznego Oddziału Kardiologii, dodaje, że pracownia zwiększy bezpieczeństwo osób, które będą korzystały z pomocy lekarzy:

Przypomnimy, że wykonawcą pracowni hemodynamiki, będzie ta sama firma, która stworzyła sale hybrydową w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku