°C

Brutalne pobicie na Zawarciu [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Gorzowska policja podaje szczegóły brutalnego pobicia, do którego doszło wczoraj wieczorem przy ul. Śląskiej. Ofiarą pobicia jest 26-letni mężczyzna. Policję na miejsce wezwał świadek zdarzenia. Napastnicy na widok mundurowych uciekli i ukryli się w mieszkaniu jednego z nich. Mężczyźni zabarykadowali się informując policjantów, że w przypadku próby wejścia do mieszkania użyją noży i innych niebezpiecznych przedmiotów.

Na miejsce wezwano oddział antyterrorystów, który siłą wszedł do mieszkania. Wyważono drzwi, użyto granatów hukowych i obezwładniono czterech mężczyzn. To mieszkańcy Gorzowa w wieku od 28 do 42 lat. Wszyscy trafili do aresztu.

Policja informuje, że dziś lub jutro z ich udziałem zostaną przeprowadzone czynności procesowe. Muszą liczyć się z tym, że usłyszą zarzuty związane z pobiciem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Pokrzywdzony trafił do szpitala, a jego życiu nic nie zagraża. Policji zeznał, że jeden z czwórki zatrzymanych próbował powstrzymywać kolegów. Jeśli się to potwierdzi, mężczyzna może uniknąć kary.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku