°C

„Cmentarna hiena” w rękach policji

redakcja gorzowska
 

55-letnia kobieta okradała groby na gorzowskim cmentarzu komunalnym. została ujęta przez dwie inne osoby i przekazana policji.

To zdarzenie z minionego poniedziałku. Dwie mieszkanki Gorzowa, które odwiedzały akurat groby najbliższych, zauważyły dziwne zachowanie innej kobiety. 55-latka  nerwowo obserwowała otoczenie przemieszczając się pomiędzy grobami. Zabierała do torby różne elementy z nagrobków – figurki i inne ozdoby. Dwie gorzowianki poszły za kobietą, jednocześnie powiadamiając policję. Po zatrzymaniu okazało się, że już kilka miesięcy wcześniej okradała groby – w jej mieszkaniu znaleziono przedmioty, które z nich pochodziły.

Podejrzana usłyszała zarzuty ograbienia miejsca spoczynku zmarłego. O jej dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi jej do ośmiu lat więzienia.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku