°C

Na pomoc Karolinie

Karolinka.zdj. Izabela Patek
 

Dzięki szybkiej akcji fundacji '' Serce na dłoni'' udało się pomóc 23-letniej Karolinie, cierpiącej na niezdiagnozowaną chorobę.

Podopieczna tej organizacji nie mogłaby żyć bez wysokospecjalistycznego sprzętu, takiego jak respirator, pulsoksymetr czy koncentrator tlenu, który ostatnio zepsuł się. Z pomocą przyszła najstarsza gorzowska fundacja ,,Fundacja serce na dłoni”. Mówi Ewa Zdrowowicz – Kulik, prezes zarządu tej organizacji:

Wanda Białonowicz, mama zastępcza Karoliny nie kryje wzruszenia i zadowolenia, że tak szybko udało się zakupić koncentrator tlenu:

Wszyscy, którzy chcieliby pomóc Karolince mogą wpłacać pieniądze na konto fundacji „Serce na dłoni”.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku