°C

UZ zaprasza na Akademickie Zaduszki

Fot. PAP/Marcin Bielecki
 

Wypominki i msza święta w intencji zmarłych pracowników i studentów uczelni odbędą się dziś wieczorem w kościele pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca przy ul. Prostej.

Ewa Sapeńko, rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego, podkreśla, że listopadowe Zaduszki na stałe wpisały się już w kalendarz uczelnianych uroczystości.

– To dla nas bardzo ważny moment – dodaje:

 

Ks. Mariusz Jagielski, duszpasterz akademicki Uniwersytetu Zielonogórskiego, uważa, że listopadowe wypominki i masz święta za zmarłych pracowników i studentów uczelni mają też charakter jednoczący środowisko akademickie w Zielonej Górze:

Dodajmy, że dzisiejsze Zaduszki Akademickie w kościele przy ul. Prostej w Zielonej Górze rozpoczną się o godz. 19.15. Uroczystość uświetni występ uczelnianej scholi.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku