°C

Groził nożem starszej kobiecie

Zdj. Komenda Miejska Policji
 

Kryminalni z Gorzowa schwytali 58-latka, który zagroził nożem starszej kobiecie. Do zdarzenia doszło rano w jednym z mieszkań w Gorzowie. Mężczyzna zapukał do mieszkania starszej kobiety i poprosił o jedzenie. Kobieta zaprosiła go do środka, a sama zajęła się przygotowywaniem posiłku. Po powrocie z kuchni zorientowała się, że nie ma telefonu komórkowego, który wcześniej pozostawiła na meblach. Kiedy nakazała mężczyźnie, aby jej go oddał, ten wpadł w złość, po czym wyciągnął nóż, a następnie uciekł z mieszkania.

Kilka minut po zgłoszeniu policja zatrzymała napastnika. Śledczy znaleźli przy nim niebezpieczne narzędzia, w tym nóż oraz kilka telefonów komórkowych. Mężczyzna usłyszał zarzut związany z kradzieżą rozbójniczą. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Policjanci sprawdzają czy zatrzymany mężczyzna nie ma na swoim koncie innych podobnych przestępstw. Tym bardziej, że w przeszłości był już karany za rożne przestępstwa w tym kradzieże i zniszczenia mienia.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku