Polub Radio Zachód także na Facebooku!

Stelmet znów jak natchniony. King Szczecin bez szans

J.Białogłowy

Koszykarze Stelmetu ENEI BC Zielona Góra z szóstą wygrana z rzędu w rozgrywkach Energa Basket Ligi. Zielonogórzanie pokonali King Szczecin 108:85

Stelmet po raz kolejny pokazał swoja moc. Zwycięstwo gospodarzy nie było ani przez moment zagrożone. Po I kwarcie Stelmet prowadził 24:16, a na przerwę nasz zespół schodził przy 15-punktowym prowadzeniu – 53:38. Gdy po 30 minutach przewaga ludzi Zana Tabaka jeszcze wzrosła (83:60) stało się jasne, że Stelmetowi nikt wygranej nie odbierze. Ostatecznie pewne zwycięstwo 108:85.