°C

Jesienna zbiórka krwi w Urzędzie Marszałkowskim

fot. A.Radziukiewicz
 

Przyjdź, oddaj krew, a dostaniesz zdrową dynię i bilet na wybrany mecz koszykarzy Stelmetu BC Zielona Góra! W ten właśnie sposób Urząd Marszałkowski zachęcał dziś do udziału w jesiennej zbiórce krwi.

Jak podkreśla Ewa Jaske, to kolejna tego typu akcja w urzędzie, w trakcie której można oddać krew i otrzymać w zamian atrakcyjną nagrodę:

Jak zaznacza Ewa Jaska, zbiórki krwi w Urzędzie Marszałkowskim z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem – także ze strony osób pracujących w sąsiednich urzędach i instytucjach:

Do zbiórki przyłączyły się m.in. Joanna Macała i Alina Chudak, które – jak mówią – oddają krew przy każdej tego typu akcji:

Dodajmy, że przez kilka godzin chęć o krwi zgłosiło prawie 40 osób, z czego do pobrania zakwalifikowano 28. Dzięki temu, w trakcie dzisiejszej akcji, zebrano ponad 12,5 litrów krwi.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku