°C

Spotkanie z Wojciechem Mannem odwołane!

Fot. A. Adaszyńska
 

Miało być spotkanie ze znanym dziennikarzem i rozmowy o muzyce, pracy w radiu oraz jego najnowszej książce i będzie... ale dopiero w przyszłym roku.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze odwołała właśnie zaplanowane na przyszły czwartek spotkanie autorskie z Wojciechem Mannem. Jak wyjaśnia Anna Urbańska z zielonogórskiego Norwida, powodem takiej decyzji jest nagła choroba oczekiwanego gościa.

– Staramy się jednak znaleźć na ten dzień godne zastępstwo – dodaje Urbańska:

 

Wojciech Mann miał być jednym z gości 9. Festiwalu Literackiego Proza Poetów, jaki odbywa się właśnie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze.

– Do tej pory odbyły się już spotkania z Wojciechem Tochmanem, Jackiem Hugo – Baderem i Markiem Krajewskim, a to jeszcze nie wszystko – podkreśla Anna Urbańska:

 

Dodajmy, że z powodu nagłej choroby Wojciecha Manna odwołano też zaplanowane na przyszły tydzień spotkania autorskie dziennikarza w Nowej Soli i Gorzowie.

A szczegółowy program festiwalu Proza Poetów w zielonogórskim Norwidzie można znaleźć na stronie internetowej: www.wimbp.zgora.pl

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku