°C

Szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Pixabay
 

Co warto wiedzieć zakładając własną firmę? Na jakie koszty się przygotować i gdzie szukać pieniędzy na rozpoczęcie działalności i rozwój przedsiębiorstwa? To tylko niektóre z zagadnień, jakie będą poruszane w trakcie szkoleń pod hasłem "ABC działalności gospodarczej", jakie odbędą się w środę i czwartek w Gorzowie i Zielonej Górze.

Ewelina Hajłasz z lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego podkreśla, że spotkania dotyczące zakładania własnego biznesu czy pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój firmy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Stąd m.in. decyzja o zorganizowaniu kolejnych tego typu szkoleń:

 

Małgorzata Zasina z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego zaznacza, że spotkania w Gorzowie i Zielonej Górze przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych założeniem własnej firmy i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jak mówi, porad w tym zakresie udzielać będą specjaliści z różnych dziedzin, m.in. przedstawiciele urzędu skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych:

 

Dodajmy, że swój udział w najbliższych szkoleniach można zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.rpo.lubuskie.pl. Formularz rejestracyjny znajduje się w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku