°C

W ten weekend wybierz się na Szlak Naukowy

Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie
 

Nowosolski INTERIOR, Park Naukowo - Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego czy Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie - to tylko niektóre punkty na mapie Weekendowego Szlaku Naukowego.

Czwarta edycja tej akcji rozpocznie się już w najbliższy piątek i potrwa do niedzieli.

– W tych dniach swoje drzwi dla wszystkich chętnych otworzą parki naukowe, uczelnie wyższe, ośrodki badawczo – metodyczne, ośrodki sportowe, instytucje kultury i wiele innych placówek – mówi Agnieszka Zatorska z lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego:

 

Agnieszka Zatorska podkreśla, że Weekendowy Szlak Naukowy z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem – zarówno ze strony zwiedzających, jak i przystępujących do akcji placówek.

Jak podkreśla Agnieszka Zatorska, w tym roku chętni będą mogli zwiedzać aż 29 różnych instytucji w całym praktycznie regionie:

 

Dodajmy, że szczegółowe informacje na temat czwartej edycji Weekendowego Szlaku Naukowego, wraz z pełną listą placówek i instytucji biorących udział w akcji, można znaleźć na stronie internetowej: www.szlaknaukowy.lubuskie.pl

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku