°C

Trudny budżet Krosna

Krosno Odrzańskie
 

Samorządy przygotowują się lub już uchwalają budżety na rok przyszły. Wiadomo, że w obliczu większych wydatków i dodatkowych obciążeń finansowych, projekt budżetu trzeba dokładnie przemyśleć, gdyż w większości przypadków niezbędne będą cięcia.

– W Krośnie Odrzańskim mamy przede wszystkim zabezpieczone środki na zadania, które realizowane są z dofinansowaniem zewnętrznym – tłumaczy Marek Cebula, burmistrz miasta.

 

 

Nie ma więc szans, że do przyszłorocznego budżetu gminy Krosno Odrzańskie nie zostaną wpisane żadne nowe zadania. Gmina będzie jednak realizować przebudowę drogi w Wężyskach, oraz Stary Raduszec – Retno, gdyż zrealizuje inwestycje we współdziałaniu z powiatem. Krośnieński samorząd nadal będzie też dofinansowywać szpital powiatowy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku