°C

Już 20 lat dają szansę

Stowarzyszenie Szansa
 

Stowarzyszenie Dla Dzieci i Młodzieży "Szansa" w Głogowie ma już 20 lat.  Założyło je grono ludzi, które dostrzegało konieczność pomocy krzywdzonym dzieciom.

– Przez lata zmieniało się nasze widzenie potrzeb dzieci i młodzieży w tym zakresie, bo zmienia się rzeczywistość. Ale potrzeba naszej aktywności na tym polu wciąż istnieje – mówi Anna Lechowska, prezes stowarzyszenia Szansa.

 

Przez 20 lat stowarzyszenie zmieniło nieco sposób działania. Od tradycyjnych porad i spotkań ze specjalistami, przeszło do kompleksowej pomocy krzywdzonym dzieciom. Powodem do dumy Stowarzyszenia Dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Głogowie jest składający się z trzech pomieszczeń pokój przesłuchań skrzywdzonych dzieci. Korzystają z niego sędziowie, prokuratorzy i terapeuci.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku