°C

Rozkopane Słubice

UM Słubice
 

W Słubicach wiele rozkopanych ulic i zakazów poruszania się samochodów. Nawet mieszkańcy bywają niekiedy zaskoczeni, ale najwięcej kłopotów mają kierowcy przyjezdni.

– Niedawno prace odbywały się na ulicy Wojska Polskiego, ale już się zakończyły. Teraz prace przeniosły się w inne miejsce, ale to skutek szerokich prac przy sieci wodociągowej – tłumaczy – Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic.

 

 

Do wymiany jest około 10 kilometrów sieci wodociągowej. Prace potrwają jeszcze kilka miesięcy i aby przebiegły sprawnie, niezbędne będzie całkowite zamykanie kolejnych ulic. Wówczas prace przebiegają sprawniej, niż przy wyłączeniu cząstkowym. Burmistrz zapewnia jednak, że po wymianie sieci, będzie ona mogła działać przez kilkanaście lat.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku