°C

Trzy wygrane zawodników SKF Boksing w Szczecinie

skf boksing
 

Zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra trzykrotnie triumfowali w Szczecinie podczas VIII edycji Polish Fighter Cup.

Jakub Zimoch wygrał w kategorii do 81 kg juniorów w wersji low kick. W walce finałowej zielonogórzanin pokonał Michała Dymkowskiego z KS Sporty Walki Piła.

Kolejny z zielonogórskich zawodników Sławomir Malik stoczył dwa pojedynki wśród juniorów do 63 kg. Pokonał przed czasem Cezarego Nowackiego, a w finale Patryka Szulca.

Bardzo dobrze zaprezentował się najbardziej doświadczony w tym gronie Damian Tyszkiewicz, który rywalizował w low kick w kategorii do 75 kg seniorów. W drodze po złoto stoczył trzy pojedynki. W pierwszej walce pokonał Artura Rawskiego z KS Smok Toruń. W półfinale zwyciężył Macieja Zacholskiego z KKT Bałtyk Koszalin. Pojedynek finałowy stoczył z Damianem Bielickim z Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec. Damian Tyszkiewicz jeszcze niedawno startował i trenował w Holandii:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku