°C

Akcja Movember w gorzowskim szpitalu

Fot. Gorzowski szpital
 

Gorzowski szpital po raz  kolejny włącza się w ogólnoświatową akcję Movember, której celem jest zachęcenie panów do zadbania o siebie i swoje zdrowie. W ramach akcji szpital wykona bezpłatne badania USG gruczołu krokowego oraz jąder, a także badania laboratoryjne. Jednak w tym roku panów, którzy wezmą  dział w badaniu wybiorą internauci.

Pod postem informującym o konkursie na www.facebook.com/szpitalgorzow do 17 listopada należy umieścić zdjęcie z wąsami i hasłem zachęcającym do badań profilaktycznych przeciwko chorobom nowotworowym gruczołu krokowego oraz jąder. Autorów piętnastu zdjęć z największą liczbą „polubień” szpital  zaprosi na badania do wojewódzkiej Poradni Urologicznej – podaje szpital. W konkursie udział wziąć mogą  pełnoletni mężczyźni – mieszkańcy województwa lubuskiego. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie na stronie gorzowskiego szpitala.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku