°C

Znakomity Marian Opania

fot. Ewa Kunicka
 

Kolejny dzień 36. Gorzowskich Spotkań Teatralnych to spotkanie ze znakomitym Marianem Opanią. W jego wykonaniu publiczność obejrzała spektakl „Moskwa Pietuszki”.

To opowieść o uzależnieniu od alkoholu, a także przejmująca liryczna opowieść o miłości i zmarnowanym życiu. Publiczność nagrodziła Mariana Opanię brawami na stojąco.

Po spektaklu, podczas spotkania z publicznością, Marian Opania, opowiadał między innymi o tym, jak traktuje zawód aktora.

Publiczność 36. Gorzowskich Spotkań Teatralnych obejrzy jeszcze trzy spektakle. Teatralne święto w Gorzowie potrwa do soboty.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku