°C

Targi Pracy w Słubicach

fot starostwo powiatowe w Słubicach
 

X Targi Edukacji i Pracy odbędą się dziś w Collegium Polonicum w Słubicach. Ich hasłem jest "Edukacja - Praca - Kariera bez granic". Wydarzenie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży z regionu, dla której ofertę przedstawi około 50 wystawców zarówno z Polski i z Niemiec.

– Targi skierowane są do osób kończących naukę w różnych typach szkół, planujących swoją dalszą drogę edukacji oraz studentów i absolwentów planujących dalsze kształcenie, czy osób wchodzących na rynek pracy oraz do młodzieży bezrobotnej i poszukującej pracy, jak również wszystkich zainteresowanych planowaniem swojej edukacji oraz kariery zawodowej – tłumaczy Wojciech Obremski, rzecznik starostwa powiatowego w Słubicach.

Organizatorami targów są Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu/Collegium Polonicum w Słubicach, Starostwo Powiatowe w Słubicach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Gorzowie Wlkp., Fundacja Dobro Kultury, IB Internationaler Bund oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku