°C

Premiera spektaklu „Tango Piazzolla – marzenie”

fot. teatr w Gorzowie
 

W gorzowskim teatrze odbędzie się dziś druga w tym sezonie premiera. Pokazany zostanie spektakl „Tango Piazzolla – marzenie”. To pierwsza na świecie sztuka teatralna napisana specjalnie do muzyki wielkiego argentyńskiego kompozytora, geniusza tanga Astora Piazzolli.

Na gorzowskiej scenie zobaczymy 11 aktorów, będzie towarzyszył im zespół muzyczny pod kierunkiem Marka Zalewskiego. Reżyserem przedstawienia jest dyrektor teatru imienia Osterwy Jan Tomaszewicz.

Premiera spektaklu „Tango Piazzolla – marzenie” rozpocznie się o godzinie 19.00. Tym przedstawieniem zainaugurowane zostaną jutro 36. Gorzowskie Spotkania Teatralne.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku