°C

Kolejna nagroda dla CEO w Sulechowie

Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie
 

Centrum Energetyki Odnawialnej z kolejną prestiżową nagrodą! Tym razem placówka została uznana za tegoroczny Symbol Synergii Nauki i Biznesu.

Jak wyjaśnia Radosław Grech, prezes CEO w Sulechowie, wyróżnienie przyznane zostało za udaną współpracę z firmami oraz osiągnięcia w dziedzinie transefru wiedzy i technologii do biznesu.

– Od 9 lat taką właśnie nagrodę przyznają dziennikarze Monitora Rynkowego i Monitora Biznesu – dodaje Grech:

 

Radosław Grech podkreśla, że Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie od wielu lat współpracuje z firmami z całej Polski, ułatwiając im m.in. wdrażanie nowych patentów czy wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań opracowanych zarówno w jego jednostce, jak i na Uniwersytecie Zielonogórskim:

 

Dodajmy, że oficjalne wręczenie tytułu „Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019” dla Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie odbędzie się 22 listopada podczas uroczystej gali w Katowicach.

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku