°C

Forum NGO w Słubicach

fot. S. Kordyjalik
 

Kilkudziesięciu przedstawicieli organizacji pozarządowych wzięło dziś udział w VIII Słubickim Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się w Collegium Polonicum. Dyskutanci podsumowali XI edycję programu Działaj Lokalnie. Rozmawiano także o programach wsparcia dla organizacji pozarządowych.

Magdalena Tokarska, prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum powiedziała, że Słubice są swoistym centrum działań i te pomysły, chęć do działania w organizacjach pozarządowych, udaje się przeszczepiać do innych miejsc.

 

 

Wojciech Kaczmarczyk, dyrektor Narodowego Instytutu Wolności tłumaczył dlaczego działalność obywateli w organizacjach pozarządowych jest tak ważna.

 

 

Z wykładami wystąpili przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji działających na ich rzecz, samorządowcy i naukowcy. Do sprawy wrócimy w piątkowej Popołudniówce Radia Zachód.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku